Uroki górskiego kurortu jakim bez wątpienia jest Zakopane cenione są nie jedynie w Polsce, ale również zagranicą już od kilku stuleci. To właśnie Zakopane stało się miejscem spotkań, relaksu a nawet natchnieniem twórczości polskich artystów. Specyficzny charakter i położenie Zakopanego bardzo sprzyja zarówno aktywnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na ponad przeciętne walory każdego roku bez względu na porę roku odwiedza ten jedyny w swoim rodzaju kurort górski niezliczona grupa turystów. Żeby móc przyjąć tak olbrzymią ilość przyjezdnych Zakopane proponuje im odpowiednio rozbudowaną bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta obejmującą kwatery prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe aktualnie poszerzona została o komfortowe apartamenty oraz ośrodki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz lokalizacja z pewnością może zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane turystę, bez względu na jego nawet wygórowane preferencje.

Luksusowa pod względem wyposażenia baza noclegowa usytuowana jest zarówno w spokojnych zakątkach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Miłośnicy narciarstwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w bliskiej okolicy wyciągów narciarskich a fani górskich wędrówek mogą przebierać dowoli w ofertach z rejonu Kościeliska. Oferta bazy lokalowej jaką proponuje współczesne Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zagwarantowania wymaganych warunków lokalowych, ale również wielu atrakcji, które umilają wypoczynek. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych domków wypoczynkowych mogą korzystać w zazwyczaj z sauny, zabiegów czy basenu. Na smakoszy regionalnej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu podawanych dań towarzyszy grana na żywo muzyka przez góralskie kapele.

Sporo wiedzy zaczerpnięto z serwisu::
apartamenty Zakopane